Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 02.10.2012, 21:06
Obawiam się, że jeśli podpisali kontrakt tylko do końca sezonu to czeka nas jakiś ogór.. I żebyśmy nie zapłakali jeszcze za Smudą albo Probierzem już nie mówiąc o Maaskancie.

Bo możemy się jutro obudzić np. z wynalazkiem typu Michniewicz/Motyka/Liczka, a wtedy uważam, że za taki sabotaż na tym klubie kibice powinni zacząć działać.