Wyświetl pojedynczy post
adus1906
Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Nowy Sącz/Mszalnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 02.10.2012, 20:49
dlatego jest to "czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię"
Legia zawsze jakoś wzbudzała u mnie obrzydzenie nie bd tu się rozpisywać na ten temat



Z Wisłą skacze,

z Wisłą płacze...
Odpowiedz cytując