Temat
:
[7 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, piątek 5 października 2012, 20:45
Wyświetl pojedynczy post
adus1906
Member
Od: 10.2011
Skąd: Nowy Sącz/Mszalnica
Offline
#
43
02.10.2012, 20:49
dlatego jest to "czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię"
Legia zawsze jakoś wzbudzała u mnie obrzydzenie nie bd tu się rozpisywać na ten temat
Z Wisłą skacze,
z Wisłą płacze...
adus1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adus1906
Znajdź inne posty napisane przez adus1906