Wyświetl pojedynczy post
adus1906
Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Nowy Sącz/Mszalnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 02.10.2012, 20:40
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
z tym się zgadzam, nie wiem co na celu mają te żale np. takiego kreseqa czy tropika.

Jesteśmy zdecydowanym faworytem tego meczu, więc po co szukać dziury w całym.

Mecz jest w Warszawie, gdzie Wiśle ostatnimi latami gra się po prostu źle (poza wynikiem 0-3 sprzed kilku lat).

Remis to byłby co najwyżej gdyby mecz był w Krakowie, gdzie Legia nie potrafi i nie umie grać.

Normalnie wygląda to jak wchodzenie nie napisze gdzie, czasami aż żal to czytać. Wchodzi się na forum i jest dyskusja między kibicem Legii i Wisły na zasadzie, że kibic Wisły pisze że u nich jest ujnia i w ogóle, po czym czytam wpis kibica Legii, który pociesza kibica Wisły aby się nie przejmował bo w Legii też jest źle i za kilka kolejek może być odwrotnie. Normalnie ręce opadają Kółko wzajemnej adoracji.

To już wolę poczytać "ostrzejszą" dyskusję w dopuszczalnych ramach, niż te mdłe użalanie się.

Moim zdaniem Legioniści chcą przez takie teksty podkreślić ich wyższość i nic innego bo dobrze wiedzą że grają o klasę lepiej niż teraz Wisła



Z Wisłą skacze,

z Wisłą płacze...
Odpowiedz cytując