Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19420
Stary 02.10.2012, 20:36
BBudowniczy napisał(a):Wyświetl post
Jakim "im" ? Przecież sam piszesz że od 5 lat trwa polityka "TKM". Nieśmiało przypominam że od 5 lat rządzi rząd Donalda Tuska. Fajnie jest krytykować opozycję, wciskając im grzeszki rządu "bo to przecież jedno i to samo". Sory, ale logiki w tym nie ma za grosz.
Pisze w liczbie mnogiej bo zarowno Platforma jak i PiS bedac przy wladzy pokazala jak naduzywac aparatu bezpieczenstwa w politycznych rozgrywkach. I nie mow mi ze PiS to robil ze slusznych pobodek bo nie uwieze. Jedni i drudzy zachlysneli sie wladza i to widac. Postepowali w mysl zasady: Raz zdobytej wladzy nie oddamy. Tylko ze Kaczynski sie przejechal na watpliwej koaicji a Rudy go ladnie wypunktowal i teraz niestety ma sie dobrze i rzadzi sobie w najlepsze.