Wyświetl pojedynczy post
adus1906
Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Nowy Sącz/Mszalnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 02.10.2012, 20:25
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
zagramy pewnie tak
Pomoc
Chrapek,Szewczyk,Melikson-Iliev ( lub dałbym szanse Urydze)
Obrona
Jovanovic,Bunoza-Chavez,Fred.
Napastinicy
Genkov i jakiś młody
Szewczyk i Chrapek kurcze fajnie młodzi ale małe ogranie ...potrzeba nam na Legie kogoś kto zna zawodników...

najważniejsze żeby była skuteczność w ataku, jak to się mówi mogą nie grac cały mecz a zrobić 2-3 akcje i wykorzystać. A u nas jest z tym kiepsko



Z Wisłą skacze,

z Wisłą płacze...
Odpowiedz cytując