thechris napisał(a):

Myślę, że pora na zmianę w bramce. Wszyscy się już śmieją z Estończyka.
Podpaska kapitańska trafia do Sergeia Pareiki za puszczenie strzału Tomasza Podgórskiego – jeśli nie celowe, to świadczące o nieuchronnie zbliżającej się emeryturze
|
Ty i te twoje Weszło, młody pelikanie.