Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 02.10.2012, 20:04
Wynik sprawa w tej chwili drugorzędna - najwazniejsze żeby zaczęli zapieprzać na boisku, bo to co sie dzieje z tymi przepłacanymi kopaczami przechodzi ludzkie pojęcie. Swoją drogą żałośnie wyglądają użalania się kibiców Legii na forum Wisły jakii to słaby sklad mają, skoro wiadomo,ze są w tym meczu zdecydowanym faworytem.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując