Ale myślałem, że już trenuje (bo tylko Sobol jest podobno poza treningami)... A podobno miał być wzmocnieniem

Fajnie by było jakby się taki skład wyrobił w pomocy: na środku Uryga i Chrapek, a w przodzie trójka z tej czwórki: Buras, Szewczyk, Melikson i Iliev...