Wyświetl pojedynczy post
fidello
Senior Member
 
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26287
Stary 02.10.2012, 19:39
TSW Fanatyk napisał(a):Wyświetl post
podbijał ktoś z Was legitke studencka nie będąc studentem? tzn zakończyłem studia i mam legitymacje jakbym poszedł do tego punktu AGH co się podbija i postawił babce flaszkę wina albo jakieś czekoladki to dostane naklejkę?
poświadczenie nieprawdy w dokumencie? za czekoladki? hmm... niby nie takie rzeczy się dzieją w Polsce..
Odpowiedz cytując