TSW Fanatyk napisał(a):

|
podbijał ktoś z Was legitke studencka nie będąc studentem? tzn zakończyłem studia i mam legitymacje jakbym poszedł do tego punktu AGH co się podbija i postawił babce flaszkę wina albo jakieś czekoladki to dostane naklejkę?
|
poświadczenie nieprawdy w dokumencie? za czekoladki? hmm... niby nie takie rzeczy się dzieją w Polsce..
