Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3078
Stary 02.10.2012, 18:42
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Szkoda kasy Cupiała na pensje tych zawodników których mamy w klubie, jak za 3 razy mniejsze pieniądze można mieć i lepszych. Trzeba tylko mądrze te wszystkie transfery przeprowadzać.
Chyba zartujesz, wiekszosc pilkarzy z obecnego skladu gra na smieciowych umowach, moze ze 4 zostalo w Wisle na wyzszych kontraktach, efekt-slabsi od Piasta,dalszy komentarz jest zbyteczny.
Odpowiedz cytując