pawelo84 napisał(a):

|
Szkoda kasy Cupiała na pensje tych zawodników których mamy w klubie, jak za 3 razy mniejsze pieniądze można mieć i lepszych. Trzeba tylko mądrze te wszystkie transfery przeprowadzać.
|
Chyba zartujesz, wiekszosc pilkarzy z obecnego skladu gra na smieciowych umowach, moze ze 4 zostalo w Wisle na wyzszych kontraktach, efekt-slabsi od Piasta,dalszy komentarz jest zbyteczny.