Temat
:
Michał Probierz były trener Wisły Kraków - dyskusje na temat pracy trenera.
Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
3075
02.10.2012, 16:56
Smuda będzie porażką nie tylko klubu ale i kibiców którzy jeszcze nie tak dawno wołali że nie chcą Smudy.Jeśli Wisła ma prezentować pod wodzą Smudy taki sam international level jak kadra podczas Euro to już lepiej niech Kulawik przejmie stery.Aczkolwiek jak to było sztab szkoleniowy według Smudy po jego powrocie do Wisły Szymkowiak,Frankowski i kto jeszcze
Ciekawe czy C dałby Smudzie zielone światło na kompletowanie nie tylko składu ale sztabu.Orientuje sie ktoś kiedy będzie jakaś decyzja w sprawie tymczasowego trenera
JOSE 841
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JOSE 841
Znajdź inne posty napisane przez JOSE 841