PiS: marszałek Sejmu i rząd blokują projekt ws. wydobycia gazu z łupków
Cytat:
|
Chodzi o projekt, który PiS złożył w listopadzie 2011 roku. Projekt ma - według jego autorów - zagwarantować państwu sprawiedliwy udział w dochodach z wydobycia gazu łupkowego. Zawiera regulacje m.in. z zakresu koncesji na wydobycie i wysokości opłat wydobywczych.
|
.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pis-m...wiadomosc.html
Co cudak zrobił przez rok? To nie zadanie rządu? Dlaczego tylko PiS o tym przypomina? Co tu gadać o programach.