Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 02.10.2012, 16:30
Jeśli nasi wywiozą z Legii całe 0 punktów, a Korona i Ruch wygrają swoje mecze, tu UWAGA, spadniemy na 13 miejsce. Ale spokojnie, przy takim założeniu Zagłębie i GKS dalej mają ten sam dorobek. Więc jeszcze nie jest źle!
Ostatnio edytowane przez WislaOnly : 02.10.2012 o godz. 16:33.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując