|
E tam będzie jak u Anioła w Alternatywach:
"NIe będzie teatru, będzie chór!" a następnie "NIe będzie chóru, będzie kabaret".
Dopóki wpływ na podejmowanie decyzji przez p. Cupiała będą mieli pp. Rogala, Kapka, Bednarz to niestety każda kolejna decyzja klubu to będzie kabaret.
Bo przecież żadne normalny trener nie będzie z siebie robił idioty. Podejrzewam, że nawet Tarasiewicz nie dałby się wmieść w to g....
Co do kandydatur pojawiających się na forum:
Smuda- wiadomo co;
Lenczyk - nie nadaje się za wypowiedzi, gdy prowadził pejsiastych;
Ulatowski + Kafarski - mogą tylko przyspieszyć upadek i zagwarantować spadek
Nawałka - raz uniósł sie honorem, gdy dowiedział sie, że wzmocnień nie będzie, drugim razem zgodził się na wszystko i zaliczył wpadkę - trzeci raz nie będzie ryzykował
W sumie jeżeli nie Smuda to najbardziej prawdopodobny wydaje się Werner Liczka - zagraniczna myśl szkoleniowa jak sie patrzy, a Cupiał lubi wracać do tych samych (Smuda, Kasperczak czy Niezatapialny)
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|