Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 02.10.2012, 15:54
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Nawałka w obecnych realiach nie byłby zły, ponieważ i tak nie stać nas na nikogo lepszego. Są jednak 2 problemy:

1. Jaki interes miałby Nawałka w przyjściu do Wisły, z której w każdej chwili może zostać zwolniony, a w Górniku ma posadę na lata?
2. Jaki interes miałby Górnik w puszczeniu Nawałki? B.C. sypnie groszem za wcześniejsze rozwiązanie umowy? Wątpliwe.
ad.1 A może ma taki interes, że jest Wiślakiem z Krakowa?. Czy w dzisiejszych poronionych czasach tylko kasa musi się liczyć? Świat się kończy...