Wyświetl pojedynczy post
Zohan
Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 02.10.2012, 15:48
Nie wiem czy jest sens myśleć o Smudzie czy Lenczyku na stanowisku trenera Wisły. Przecież musi być tanio a to trenerzy z górnej (polskiej) półki, więc trochę będą kosztować. Dostaniemy trenera z okręgówki