Temat
:
Kto po Probierzu? Karuzela znów się kręci...
Wyświetl pojedynczy post
Zohan
Member
Od: 02.2012
Offline
#
123
02.10.2012, 15:48
Nie wiem czy jest sens myśleć o Smudzie czy Lenczyku na stanowisku trenera Wisły. Przecież musi być tanio a to trenerzy z górnej (polskiej) półki, więc trochę będą kosztować. Dostaniemy trenera z okręgówki
Zohan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zohan
Znajdź inne posty napisane przez Zohan