AYALA napisał(a):

|
Liczka prawie spuścił Banika Ostrava do 2 ligi ale w pore go zwolnili. Jak ma byc Werner to już wole kogoś z dwójki Orest-Michniewicz
|
Serio chciałbyś (może to złe słowo, wolałbyś będzie bardziej odpowiednie) go jako trenera Wisły? To już lepszy taki Liczka niż Czesio przyjaciel Fryzjera.