Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.10.2012, 15:32
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Liczka prawie spuścił Banika Ostrava do 2 ligi ale w pore go zwolnili. Jak ma byc Werner to już wole kogoś z dwójki Orest-Michniewicz
Serio chciałbyś (może to złe słowo, wolałbyś będzie bardziej odpowiednie) go jako trenera Wisły? To już lepszy taki Liczka niż Czesio przyjaciel Fryzjera.
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 02.10.2012 o godz. 15:34.