|
Ja osobiście też nie jestem za kandydaturą Franza, ale w polskiej lidze sobie radzi niesamowicie, prawie w każdej drużynie, której był potrafił zrobić więcej niż się spodziewano ( nie zawsze to był spektakularny sukces,ale coś pozytywnego ). Zdaje się że ma również niezłe kontakty z menadżerami, raczej chyba po prostu wszyscy go znają i to też może mieć wpływ na jego wyniki w kolejnych klubach. Ja jestem jednak za kimś kompletnie z poza naszego Polskiego układu, może się wielu z was nie zgadzać , ale ja czekam na nowego Maaskanta.
Take me down
To the paradise city
Where the grass is green
And the girls are pretty
Oh, won't you please take me home
G 'n' R
|