Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 02.10.2012, 15:13
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
Byl taki jeden do wziecia z darmo w tym okienku, chetny do grania, Wislak, nie schodzacy ponizej pewnego poziomu
Ten Wiślak któy w 2 lidze Hiszpańskiej(mimo wszystko, liga słaba, 3-4 drużyny rozwalają całą ligę czyli spadkowicze reszta nigdy się do BBVA nie dostanie i poziomu nie podniosą) strzelił na razie bramkę i zaliczył super pudło
Odpowiedz cytując