tommiyacht napisał(a):

|
Byl taki jeden do wziecia z darmo w tym okienku, chetny do grania, Wislak, nie schodzacy ponizej pewnego poziomu
|
Ten Wiślak któy w 2 lidze Hiszpańskiej(mimo wszystko, liga słaba, 3-4 drużyny rozwalają całą ligę czyli spadkowicze reszta nigdy się do BBVA nie dostanie i poziomu nie podniosą) strzelił na razie bramkę i zaliczył super pudło