Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19412
Stary 02.10.2012, 14:46
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Mielismy juz rzad specjalistów pod Marcinkiewiczem, mielismy juz gorące oswiadczenia o nie zostaniu premierem jesli jego brat zostanie prezydentem. Mielismy tez wewnetrzne wojenki w PiSie gdzie było pokazane kto rzadzi ta partia. O i mielismy tez publiczna rozprawe z LPR i Lepperem.
Dzielenie sie władzą jako bezpiecznik przed dyktatorskimi zapedami jednostek, nie udawaj ze nie zrozumiales.
Czyli nie glosujesz na Kaczyńskiego bo miał nie być premierem a został pewien poziom śmieszności został właśnie przekroczony.
Chyba jesteś niestetyjednym z wielu którzy wierzą w mityczne "szkalne domy" w których nie ma walk wewnątrz partyjnych , w których partie nie walczą ze sobą o władze i elektorat a szef partji nie chce mieć władzy nad nia która pozwoli zrealizowac jego wizję państwa.
Wytłumacz mi jak dana partia ma realizować swój program wyborczy jeśłi będzie dzieliła się władzą i wchodziła w zgniłe kompromisy? Straszne bzdury waść wypisujesz bo wygląda na to że "zapędy" dyktatorskie ma każdy szef każdej partii od Tuska zaczynając, przez Palikota po Millera.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej