sanderuss napisał(a):

Mielismy juz rzad specjalistów pod Marcinkiewiczem, mielismy juz gorące oswiadczenia o nie zostaniu premierem jesli jego brat zostanie prezydentem. Mielismy tez wewnetrzne wojenki w PiSie gdzie było pokazane kto rzadzi ta partia. O i mielismy tez publiczna rozprawe z LPR i Lepperem.
Dzielenie sie władzą jako bezpiecznik przed dyktatorskimi zapedami jednostek, nie udawaj ze nie zrozumiales.
|
Czyli nie glosujesz na Kaczyńskiego bo miał nie być premierem a został

pewien poziom śmieszności został właśnie przekroczony.
Chyba jesteś niestetyjednym z wielu którzy wierzą w mityczne "szkalne domy" w których nie ma walk wewnątrz partyjnych , w których partie nie walczą ze sobą o władze i elektorat a szef partji nie chce mieć władzy nad nia która pozwoli zrealizowac jego wizję państwa.
Wytłumacz mi jak dana partia ma realizować swój program wyborczy jeśłi będzie dzieliła się władzą i wchodziła w zgniłe kompromisy? Straszne bzdury waść wypisujesz bo wygląda na to że "zapędy" dyktatorskie ma każdy szef każdej partii od Tuska zaczynając, przez Palikota po Millera.