Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19408
Stary 02.10.2012, 14:21
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Tak jesli polityk ma zapedy do rzadów autorytarnych. Wszyscy widzimy jak nikłe zdolnosci koalicyjne ma PiS pod rzadami Jarka. Przypuszczam ze nawet ta polityczna prostytutka jaka jest PSL balaby sie wchodzic w jakiekolwiek konszachty z Kaczynskim. Bo on po prostu nie dzieli się władzą. On chce wszystko dla siebie.
A na jakiej podstawie formułujesz takie osądy? Drugą kwestią jest pytanie co rozumiesz przez "dzielenie się władzą" (czy jest to "dzielenie się" w rozumieniu lepperowskim, czyli zgodę na "kręcenie lodów", bezkarność etc.)?