Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 02.10.2012, 14:06
Taa hit. Czuje marne widowisko. Nasi zapewne pozytywnie zareagują na zmianę. Może przez to nie przegrają za wysoko. Obstawiam, że dostaniemy dwoma bramkami. Wątpię, że coś uda się ustrzelić
What's new?

Odpowiedz cytując