Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19407
Stary 02.10.2012, 14:04
BBudowniczy napisał(a):Wyświetl post
PS.Pierwszy raz słysze żeby wyrazistość polityka była jego wadą - ale w Polsce to wszystko jest możliwe.
Tak jesli polityk ma zapedy do rzadów autorytarnych. Wszyscy widzimy jak nikłe zdolnosci koalicyjne ma PiS pod rzadami Jarka. Przypuszczam ze nawet ta polityczna prostytutka jaka jest PSL balaby sie wchodzic w jakiekolwiek konszachty z Kaczynskim. Bo on po prostu nie dzieli się władzą. On chce wszystko dla siebie.