Rob_Zombie napisał(a):

A ja jestem zdania że Probierz jest lepszym trenerem aniżeli nasi piłkarze piłkarzami
|
To co biega po krajowych podwórkach to nie są piłkarze , to są hobbyści .Jedyną różnicą między hobbystami z ekstrakupy ,a hobbystami z B klasy jest stan konta .