Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 02.10.2012, 13:07
licoo napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy jakim prezesem jest Bednarz, czy miał już listę rezerwową, czy teraz rozpocznie się szukanie trenera na gwałt i mówienie, że tymczasowy trener (np. Kulawik) w pełni nam odpowiada.
Bednarz to niech sie lepiej juz niczego w tym klubie nie dotyka.
Puchar jest na5z!