licoo napisał(a):

|
Zobaczymy jakim prezesem jest Bednarz, czy miał już listę rezerwową, czy teraz rozpocznie się szukanie trenera na gwałt i mówienie, że tymczasowy trener (np. Kulawik) w pełni nam odpowiada.
|
Bednarz to niech sie lepiej juz niczego w tym klubie nie dotyka.