Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 02.10.2012, 13:01
Mecz Wisły z Legią to powinno być święto i w sensie sportowym i w sensie kibicowskim. Jak będzie w piątek? Bez dopingu, bez atmosfery - stypa. Piłkarsko Legia jak na naszą ligę prezentuje się nieźle - my na razie nie wiemy, kto zasiądzie na naszej ławce trenerskiej, czy "gwiazdeczkom" i "profesjonalistom" zechce się w ogóle grać oraz jakie niespodzianki przyszykuje dla naszych kibiców wojewoda wraz z ochroną.

Prawdziwy hit, już nie mogę się doczekać
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując