Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3057
Stary 02.10.2012, 12:19
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Natomiast fakt że gramy taką kaszanę od poczatku rundy , po bądź wzorowych przygotowaniach do sezonu ( z dobrymi wynikami sparingów z mocnymi rywalami ) jest naprawdę zastanawiające.


I to jest właśnie poziom intelektualny zwolenników Probierza. Poziom Wojciechowskiego.

Wzorowe przygotowania po których piłkarze czołgają się po 60-tej minucie.
Jasne.

Wytłumacz mi geniuszu, jakie wyniki sparingów mają odniesienie do przygotowania fizycznego zawodników w trakcie sezonu? Jak któryś z nich podczas okresu przygotowawczego prosto kopnął piłkę to znaczy, że przygotowania były wzorowe !?

"Weszło" mąci tak samo jak z Maaskantem. A wy łykacie.

Brawo.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.10.2012 o godz. 12:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując