wolfy napisał(a):

Zadaj sobie jedno pytanie: kto w Wiśle rozmawiałby z Ćwiąkałą? Bo nie będę nawet rozpatrywał tekstu o przyznaniu się do gry przeciw trenerowi kolesiowi z "Weszło"...
Dobrze się czujecie? Znowu mącą, a wy łykacie.
|
Garguła? Ktoś z "młodych wilczków" ? Nie uważam naszych kopaczy za wybitnie bystrych (wyjątek Wilk i Sobolewski) więc wcale bym się nie zdziwił gdyby ktoś z zawodników zdobył się na odrobinę szczerości z TĆ.