Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3050
Stary 02.10.2012, 12:09
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zadaj sobie jedno pytanie: kto w Wiśle rozmawiałby z Ćwiąkałą? Bo nie będę nawet rozpatrywał tekstu o przyznaniu się do gry przeciw trenerowi kolesiowi z "Weszło"...

Dobrze się czujecie? Znowu mącą, a wy łykacie.
Garguła? Ktoś z "młodych wilczków" ? Nie uważam naszych kopaczy za wybitnie bystrych (wyjątek Wilk i Sobolewski) więc wcale bym się nie zdziwił gdyby ktoś z zawodników zdobył się na odrobinę szczerości z TĆ.
Odpowiedz cytując