Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60347
Stary 02.10.2012, 12:03
Przedłużymy Urygę i Czekaja, będzie Szewczyk i Chrapek, zostanie Bunoza, Chavez, Jovanović, Genkov, Głowacki i Wilk. Pewnie wróci Mały i dojdzie Nalepa z wypożyczenia - 12 piłkarzy zdolnych do gry na poziomie dołu tabeli (jak się sprężą to środka) całkowicie za darmo! Gwiazdunia Maor pewnie wy.......i na drugą stronę kuli ziemskiej za jakiś 1 mln euro. A resztę graczy sprowadzić drogą Widzewa - nawet z 2 ligi maltańskiej czy 5 azerskiej, byle by kopaczom chciało się biegać i nie cierpieli na tak ogromny przerost ego jak nasze obecne skórokopy.

Odpowiedz cytując