|
W chwili obecnej brakuje 4 zawodników (napastnik, skrzydłowy, środkowy pomocnik, lewy obrońca) i to są luki gdzie nikt nie odchodzi. Z tej 10-wymienionej co kontrakty się kończą odejdzie niemal na pewno: Pareiko, Sobol, Jaliens, Frederiksen, Sikorski, Quioto, Iliev. Młodym pewnie przedłużą, bo i tak dużo nie zarabiają. Mamy wtedy 11 luk w kadrze. Nie możliwością jest w jednym okienku sprowadzić aż tylu zawodników. A zawsze istnieje szansa że opchnął jeszcze Meliksona czy Genkova.
|