|
z ww. do przedłużenia są tylko następujący: Czekaj, Uryga, Iliev, reszta dziękuję dobranoc. Sobol już niech sobie daruje granie, szacunek dla Niego, ale już nie te lata i nie ta forma.
z polskiej ligi Wisła powinna ściągnąć: Jeż z Lubinka, Wszołek, Teodorczyk z bankrutującej Polonii, Mak ze spadającego Bełchatowa, do tego 2 bramkarzy (Pareiko już na emeryturę, a Miśkiewicz nadaje się tylko do 4 ligi włoskiej), boczni obrońcy, skrzydłowy i 2 kolejnych napastników.
|