Wyświetl pojedynczy post
terje
prądnik biały
 
Od: 12.2004
Skąd: na zachód od wschodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60345
Stary 02.10.2012, 11:59
z ww. do przedłużenia są tylko następujący: Czekaj, Uryga, Iliev, reszta dziękuję dobranoc. Sobol już niech sobie daruje granie, szacunek dla Niego, ale już nie te lata i nie ta forma.

z polskiej ligi Wisła powinna ściągnąć: Jeż z Lubinka, Wszołek, Teodorczyk z bankrutującej Polonii, Mak ze spadającego Bełchatowa, do tego 2 bramkarzy (Pareiko już na emeryturę, a Miśkiewicz nadaje się tylko do 4 ligi włoskiej), boczni obrońcy, skrzydłowy i 2 kolejnych napastników.
Odpowiedz cytując