|
za 10 miesięcy kończą się kontrakty takim zawodnikom Wisły jak:
- Pareiko
- Jaliens
- Czekaj
- Frederiksen
- Burliga
- Sobolewski
- Uryga
- Iliev
- Sikorski
- Quioto
Nie myślcie może o tym całym burdelu z trenerem, motywacją, aktualną Wisłą... A nad tym kto powinien tą przyszłą WIELKĄ WISŁĘ tworzyć. Mnie przynajmniej to trochę uspokoiło :]
Za 10 miesięcy władze Wisły rozliczą ww. piłkarzy za ich grę żegnając niektórych a z niektórymi przedłużając kontrakt. Podejrzewam też że wiele będzie zależało od nowego trenera.
|