funkykoval napisał(a):

"Aby kluby więcej zarabiały, muszą rozgrywać więcej meczów. Zdaniem Ekstraklasy konieczna jest reforma ligi. – 30 spotkań w sezonie to stanowczo za mało. Nasi piłkarze mają bardzo długą przerwę letnią i zimową. Dostają wtedy pieniądze praktycznie za nic, bo nie grają meczów. Jest wśród nas dyskusja, ale ciężko znaleźć złoty środek. Powiększenie ligi jest niezłym pomysłem, ale oznaczałoby to dla klubów mniejszy podział zysków z tytułu kontraktu z Canal Plus. Będziemy na ten temat dyskutować – kończy Bednarz."
Mister Bednarz się zabezpiecza - na wypadek spadku poszerzymy ligę - droga pejsów obrana.
A za co Ty gościu pobierasz kasę w Wiśle Za to, że w tym roku nie pojechałeś na nurkowanie w trakcie przerwy letniej - jakbyś pojechał to i tak nie zaważyłoby to na niekorzyść klubu, wręcz przeciwnie....
|
Temat poszerzenia ligi pojawił się pod koniec tamtego sezonu - i wtedy na forum była ta sama śpiewka - bo pejsy się chcą utrzymać. Spokojnie - jak zdecydują się na poszerzenie to nie na zasadzie decyzja w maju i nikt nie spada tylko będzie co najmnie rok do przodu...