Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 02.10.2012, 11:42
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Na trybunach stypa bedzie, i w dupie mam co zrobia Janusze, takie sa fakty. Do tego Janek i jego magiczne taktyki, motywacje i... styl od jakiego bola zeby i serce. Nowy trener w Wisle ( tymczasowy czy nie, bez znaczenia ) zadziala i pewnie bedzie remis.
Zadnej wielkiej przewagi z naszej strony ja tutaj nie widze.
Fajnie, że umiecie się zachować w gościach, ale nas wczoraj Piast Gliwice przegonił jak stado baranów
Jedyna nadzieja w tym, że liga jest nieprzewidywalna. Na logikę to będzie nie tyle przegrana, co w..........
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując