kreseq napisał(a):

Na trybunach stypa bedzie, i w dupie mam co zrobia Janusze, takie sa fakty. Do tego Janek i jego magiczne taktyki, motywacje i... styl od jakiego bola zeby i serce. Nowy trener w Wisle ( tymczasowy czy nie, bez znaczenia ) zadziala i pewnie bedzie remis.
Zadnej wielkiej przewagi z naszej strony ja tutaj nie widze.
|
Fajnie, że umiecie się zachować w gościach, ale nas wczoraj Piast Gliwice przegonił jak stado baranów

Jedyna nadzieja w tym, że liga jest nieprzewidywalna. Na logikę to będzie nie tyle przegrana, co w..........