Wyświetl pojedynczy post
konrad123
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 02.10.2012, 11:33
Jest może jakiś filmik z tego co działo się po meczu? Jak Wiślacy rozmawiali z kibicami? Nie chodzi mi o dokładną rozmowę czy coś, tylko takie ogólne
Odpowiedz cytując