Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 02.10.2012, 11:17
Prestiżowy mecz (niestety i dla nas i dla Legii..), nasi po kazaniu od kibiców i odejściu (mam nadzieję) MP, myślę, żei zagrają na 100% tego co w tej chwili mogą. Na co to wystarczy? Może przy słabszym dniu L uda się wyciągnąć jakieś 1-1... Zobaczymy. Może od teraz zaczniemy jakoś ciułać te pkt w nieco lepszym stylu.
Ostatnio edytowane przez arti : 02.10.2012 o godz. 11:40.
Odpowiedz cytując