Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3026
Stary 02.10.2012, 11:06
thechris napisał(a):Wyświetl post
Oj... Roczny kontrakt na poziomie powiedzmy lekko 40 tys miesięcznie to już masz 480 tys. Nie podpisałbyś? Jakie ryzyko? Że zwolnią Cię po 3 meczach? Tym lepiej... będziesz kosił kasę przez 11 miesięcy pierdząc w stołek. Pół bańki i zero odpowiedzialności. Zero wymagań. I po wielu latach... zero presji. Stanowisko trenera Wisły to teraz dla wielu wymarzona posada.

Co innego jeśli trener pracuje na nazwisko, ma ambicje grać o coś. Ale takich jest niewielu, tak jak niewielu jest takich piłkarzy... ważne są tylko cyferki na koncie.
Czyli zawodnicy którzy nie biorą odpowiedzialności za wynik.
Trener który nie bierze odpowiedzialności za wynik.
Łysy nie bierze odpowiedzialności za wynik.

Odpowiedzialność za wynik niech wezmą.......





....Kibice. A w szczególności ci najbardziej zagorzali. A jak już kibice wezmą się za motywowanie piłkarzy, to może być problem z kontuzjami
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując