Temat
:
szukamy zawodnika Kraków
Wyświetl pojedynczy post
sylver_
Member
Od: 08.2003
Skąd: yebac oszolomow
Offline
#
1
02.10.2012, 11:00. szukamy zawodnika Kraków
jak wyżej, szukamy zawodnika do gry 5 w polu + bramkarz.
jeśli ktoś widział taki temat to proszę o linka.
wiadomość na pw, pozdr
rozpoczal sie upadek babilonu, odkad internet jest za zlotowke
sylver_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sylver_
Znajdź inne posty napisane przez sylver_