Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 02.10.2012, 10:52
Barti napisał(a):Wyświetl post
Skończmy w końcu z tym czepianiem się Wilków, Głowackich, Czekajów, Jaliensów i innych. Czy naszym problemem są przegrane 3:2 czy 5:3? Genkov strzela bramki - żart? On ma to robić, bo tego wymagano od Reymana, Gracza, Kmiecika,Iwana, Żurawskiego i Frankowskiego, i oni to faktycznie robili. Genkov i spółka są odpowiedzialni za te wyniki - to są fakty - spójrz na stosunek bramek. Policz sobie ile razy ten Genkov coś zepsuł, a każde takie zepsucie i zmarnowana szansa przekłada się na końcowy rezultat. Obrona jest w tym momencie sprawą drugorzędną.
Barti przyznaj uczciwie ile Genkov miał sytuacji w tym sezonie? 4-5? W 6 meczach!! Genkov jest ostatnim winnym tego, że nie strzelamy bramek. Nie jego wina, że drużyna gra jak gra, a on obarczany jest dodatkowo zadaniami defensywnym (to nie żart!).
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując