Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 02.10.2012, 10:48
Jedyne na co można liczyć to na jakiś taki ambicjonalny zryw a tym można dużo zdziałać, tyle że nie jestem przekonany że u nich coś takiego nastąpi
Legię widziałem dwa razy - tak w kratkę oglądając ich z Polonią i drugą połowę z Zagłębiem i przyznam że nieźle się to oglądało , ale to pewnie dlatego że po takiej pycie jak my gramy, to co by nie włączyć to będzie to jakoś wyglądało.

Dużo kombinacyjnej gry, podań, tyle że to tak do 30 metra a potem już duże problemy.
Grzechem śmiertelnym Legii, było by nie wykorzystać naszej totalnej słabości, tak więc przewiduje w.......(nic odkrywczego)
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując