Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3020
Stary 02.10.2012, 10:37
Z wymienionych wyżej zawodników, dla których nadzieją jest wróżka 2 pojawiło się teraz. Zostali ściągnięci przez duet BP.

Sikorski nie strzeli 15 bramek - nie potrafi tego. Ba, do tej pory w tej klasie rozgrywkowej tylu nie strzelił.
Głowacki nie stanie się młodszy. Przyszedł w wieku jakim przyszedł. Ale przyszedł. Ktoś go tu ściągnął w ramach odmładzania składu.
Tak samo jak Frederiksen nie stanie się nagle dobrym lewym obrońcą, a Quioto mądrym i dobrym napastnikiem - obaj pojawili się tutaj bo są tani.

Probierz przez cały czas pobytu u nas nie pokazał nic. No może oprócz tego, że zamykał treningi kiedy tylko się dało. Nie widać żadnego schematu gry. Nie widać jakiejś konkretnej myśli (patrz transfery i wiara w Łukasza G.). Może być tak, że zespół wie co ma robić, robi to ale nie przekłada się to na wynik. Ale wyniki w końcu przychodzą. Ten zespół ewidentnie nie wiedział co ma robić. I przegrywa koncertowo co może. Trener chyba też nie co się dzieje- co udowodniła wczorajsza zmiana Sikorskiego - ale przynajmniej wygląda jak Pep i mówi co myśli - jest dobrze..

Razem z trenerem do dymisji powinien podać się Bednarz jako współodpowiedzialny, a wręcz prowodyr tego co się stało z tą drużyną. Połowa jego wypowiedzi i wywiadów podchodzi pod działanie na niekorzyść drużyny.
Ostatnio edytowane przez dostuffca : 02.10.2012 o godz. 10:39.

Odpowiedz cytując