Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 02.10.2012, 10:26
Legia nie gra lepiej od pozostałych drużyn w lidze. Tzn. gra lepiej od najsłabszych czyli od GKS-u, Wisły, Podbeskidzia i Korony, które dość wyraźnie odstają od reszty i to powinno wystarczyć im do wygranej. Te 12 zespołów prezentują dość wyrównany poziom i Legia się tu niczym nie wyróżnia. Mecz się może różnie potoczyć. Jeśli Wisła straci bramkę w pierwszej minucie to może być wysoko. Ale skoro Gliwiczanie obijali trzykrotnie poprzeczki to Legioniści może dla odmiany będą obijać słupki. Trzeba przyznać, że fart Wiśle sprzyja w tym sezonie niesamowicie więc niewykluczone, że skończy się skromnym 2:0. Ja jednak obstawiam wyżej:

Mój typ:
Legia - Wisła 4:0


0 22: Myślę, że wraz z kolejnymi golami Sagana i Ljuboji się rozkręcicie Odkąd pamiętam to na czas meczów z Wisłą zawieszacie broń... Swoją drogą to tą sygnaturką to się chwalisz czy się żalisz ?
Ostatnio edytowane przez thechris : 02.10.2012 o godz. 10:35.
Odpowiedz cytując