serek.c2 napisał(a):

|
Wilk to powinien siedzieć na ławce w młodej ekstraklasie...
|
Alternatywą jest tylko Uryga, mała szansa, żeby zagrał od 1 minuty na Łazienkowskiej. No chyba, że kolejny eksperyment typu przestawiamy Bunoze na defensywnego pomocnika...