Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 02.10.2012, 09:49
Trzeba jakoś ustawić zespół tak by nie było widać, że nie mamy w klubie ani jednego skrzydłowego. Najbardziej sensowne wydaje sie na Legie 4-3-3, gdyż nie jest to aż taka wielka zmiana w ustawieniu:

-----------Pareiko
Jovanovic--Głowacki--Bunoza--Frederiksen
--------Jaliens--Wilk--Chrapek
Melikson-------Genkov-----Iliev

Z tym, że Melikson i Iliev muszą grać znacznie wyżej niż do tej pory.
Ja bym też z chęcią zobaczył jakby się przyjeła w naszej lidze taktyka z Seria A:

--------------------Pareiko
-------Jovanovic--Głowacki--Bunoza
Burliga---Chrapek--Wilk--Jaliens--Frederiksen
----------------Melikson
-------------------------Genkov
Odpowiedz cytując