Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 02.10.2012, 09:41
W związki z tym, że nasz zespół i tak zapomniał jak się strzela gole, od patrzenia na naszą grę człowiek ma ochotę sobie oczy wydrapać wystawił bym ustawienie 5-3-2 z 3 dpś, zamurował bramkę i liczył na 0-0 po nędznej grze.
Miśkiewicz
Jovanović - Chavez - Bunoza - Czekaj - Frederiksen
Sobol - Jaliens - Chrapek
Genkov - Melikson
Ostatnio edytowane przez riv : 02.10.2012 o godz. 09:44.

Odpowiedz cytując