Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 02.10.2012, 09:30
Wypada podziękować za zwycięstwo z GKS-em oraz Lechią.

Szkoda tylko, że popełniono błąd zatrudniając faceta, skoro wielce prawdopodobnym było, że nie da rady. Zatrudnienie go było to ze stratą dla nas i dla niego. Może z niego jest i dobry trener, ja tego nie dostrzegam, ale tak czy siak zatrudnienie go było przedwczesne.

To chyba pierwszy taki przypadek, że Cupiałowi ktoś mówi do widzenia na własną prośbę Ciekawe co teraz.

A i rzecz jasna z żadnym honorem i jajami nie ma to nic wspólnego. Zwykła dezercja i tyle. Mógł odejść po meczu z Legią i dać klubowi trochę więcej czasu na znalezienie trenera niż kilka dni.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując