Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 02.10.2012, 09:29
Nie wiadomo, kto poprowadzi drużynę, ale osobiście zagrałbym na 3 DPŚ, o ile Sobol będzie mógł wystąpić. Moze razem z Wilkiem i Jaliensem będą jako tako rozbijać akcje legionistów, a do obrony wróci Bunoza i uda się nic nie stracić, albo stracić niewiele. Z przodu rzucić tercet Melikson-Iliev-Genkov i moze wyjdzie nam jakaś kontra, choć szansa na to jest minimalna. Małym pocieszeniem jest to, iż w Warszawie również nastroje nie są najlepsze, choć z innych powodów niż u nas.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując