Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3006
Stary 02.10.2012, 09:27
dziś dzień sądu ostatecznego nad Probierzem czyli ostateczna decyzja zarządu i prezesa .Ciekawe czy zarząd przyjmie czy na wniosek C odrzuci dymisje Probierza.Aczkolwiek decyzja powinna być jedna Legionista zostaje degradowany albo żegna się ze stołkiem a Probierz zostaje. Probierz w końcu nawet nie ruszył palcem w przebudowie skoro Legionista wziął przebudowe i wszystkie transfery na swoje barki a że nie sprawdził się i doprowadził do takiej sytuacji to Legionista powien odejść a nie Probierz.
koniak jeśli się ktoś pogubił to tylko Legionista myślał że jak zastąpi V w transferach do wróci do swoich dawnych lat świetnoći w transferach.Niestety Legionista swoje dni świetności ma za sobą a skończyły się na Marcelo. Probierz widząc szrot Legionisty z próbował ratować sytuacje kadrową i zaczął dawać szanse młodym i przywrócił Jaliensa który sprawdza się w nowej roli .Więc obarczanie winą Probierza za przebudowę i za obecna sytuację kadrową nie ma najmniejszego sensu.Po Petrescu Probierz jest chyba jedynym trenerem który od zawodników wymaga zaangażowania na treningu jak i na boisku.A to że zawodnicy zdychają w 60minucie to raczej wina trenera od przygotowania siłowego .Zamiast Probierza poinno sie wywalić Legioniste i zrobić rewolucje w sztabie i zatrudnić nowego trenra bramkarzy i nowego trenera siłowego .Niestety niektórzy w sztabie jak i w składzie mają naprawde lata świetności za sobą.A rewolucje kadrową C znając życie zrobi osobiście w najbliższym okienku transferowym.Teraz tylko warto mieć nadzieje że Probierz pozostanie bynajmniewj do końca sezonu w Wiśle
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 02.10.2012 o godz. 09:48.
Odpowiedz cytując