Wyświetl pojedynczy post
krishek3
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 02.10.2012, 09:19
tropik napisał(a):Wyświetl post
Piszę to z perspektywy kibica Legii.
Nie przejmujcie się, my jesteśmy ostatnio ciency jak sik pająka.
Legia daje wielu zespołom szansę się przełamać, a w połączeniu z piątkową stypą na stadionie, nie stoicie na straconej pozycji.
Ja przewiduję remis po smętnym spotkaniu. Howgh.
Chyba nie do końca. paradoksalnie wydaje mi się, że szybciej przegralibyście ze spadkowiczem (choć spadkowiczem za chwilę będziemy my) niż z Wisłą. U nas, mam wrażenie, ogromną role odgrywa psychika, a teraz jak jest każdy widzi. Poza tym gramy w Warszawie, co ma ogromne znaczenie w takim przypadku. Jak napisał kolega wyżej - najniższy wymiar kary i do domu.
Odpowiedz cytując