hipokrates napisał(a):

bo w sporcie najwazniejsza jest systematyczna, ciezka praca, ktora daje efekty dopiero w dluzszej perspektywie.
pozdrawiam
|
patrz Piast, Górnik, Ruch, Śląsk jest/była stabilizacja są tego wyniki
Dariook napisał(a):

|
No to jak panowie? Wisła jest zle przygotowana czy zajechana? Bo to dwa bieguny.
|
badań nie widziałem więc na to nie odpowiem napewno nie ma atmosfery w klubie, niema drużyny, są bezpodstawne niesamowicie wygórowane oczekiwania, nie ma stabilizacji a wyniki takiego działania widzieliśmy wczoraj